5 טיפים מעולים לחלוקת ארונות

בעולם מושלם, לכל אחד מבני הבית יש ארון משלו שהוא יכול לארגן כרצונו. עם זאת, רוב הבתים אינם מתאימים לסוג זה של מערכת אחסון. בין אם אתם חולקים ארון עם בן זוג או מתמודדים עם יריבות אחים על שותפות בארון, חלוקת החללים הללו יכולה להיות מורכבת. למרבה המזל, לנו יש כמה פתרונות פשוטים לארגון הבית שלכם. ממדפי ארון ועד פחים וסלים, המשיכו לקרוא כדי לקבל את הטיפים המובילים שלנו לחלוקת ארון ביעילות.

צמצמו את העומס

אם אתם במצב שבו אתם צריכים לחלוק ארון, הצעד הראשון הוא לראות אילו חפצים ניתן לתרום, לזרוק לאשפה או להעביר לאזור אחר בבית. לדוגמה, אם ילדיכם חולקים ארון, שקלו להעביר את המעילים ואת בגדי החורף שלהם למקום אחר. אתם יכולים להוציא את הפריטים האלה שוב כשמזג ​​האוויר מתקרר. אל תהססו לזרוק פריטים קרועים, דהויים, שחוקים או במצב גרוע.

חלקו את החלל בארון

לאחר שוידאתם אילו פריטים אתם צריכים לאחסן, אתם יכולים להתחיל לחלק את חלל הארון שלכם. עם אחים, במיוחד, כדאי ליצור הפרדה גלויה בין הקטעים. כך ילדים לא יתווכחו על הבגדים והחפצים שלהם. אולי תרצו גם לרכוש שידה או ארון תיוק קטן, כך שלכל אח יהיה מקום נוסף לשמור בו חפצים שאינם מתאימים לאחסון בארון המשותף שלהם.

הוסיפו עוד מוט תלייה

אם יש לכם ארון גבוה אך צר, התקנת מוט תלייה נוסף היא חיונית. לא רק שהמוט מכפיל את שטח האחסון שלכם ביעילות, אלא גם מאפשר לכם להפריד בקלות בין פריטים ארוכים וקצרים. בדרך כלל, המוט העליון משמש לחולצות ושמלות בעוד שהחלק התחתון עובד היטב עבור מכנסיים וחצאיות.

השתמשו בקופסאות אחסון עם תוויות

קל לפריטים להתערבב כששני אנשים חולקים ארון. זה בעייתי במיוחד עם פריטים שקל לאבד אותם כמו כפפות, תחתונים וגרביים. כדי למנוע את הבעיות האלה, הניחו קופסאות על מדפי הארון שלכם. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, סמנו את הקופסאות עם השם או פריט הלבוש של בן המשפחה. אתם יכולים אפילו להשתמש בצבעים שונים בעת ארגון הארון של הילדים.

עבדו באנכי

ארונות עם גישה צרה יכולים בקלות להרגיש צפופים. אם אתם רוצים לארגן את החלל הזה בצורה יעילה יותר, עשו מאמץ כדי לנצל את החלל האנכי. לדוגמה, אתם יכולים להתקין ווי קיר לתליית פריטים כמו תיקים, חגורות ועניבות. מתלים לנעליים על גבי החלק האחורי של דלת הארון שימושיים גם לאחסנת כפכפים, נעלי בלט ונעליים צרות אחרות.

בחרו בנו לארגון וחלוקת הארונות שלכם

ארונות הקיר הטובים ביותר משמשים כדי ליצור מקום אחסון יפהפה העונה על הצרכים הייחודיים של המשפחה שלכם. המטרה שלנו היא למקסם את המרחב תוך שמירה על מקום מושלם עבור כל אחד מהחפצים שלכם. מוכנים לחוות ארגון בית אמיתי? צרו קשר עם מומחי הארונות שלנו עוד היום או קבעו פגישת ייעוץ כאן!