מיומנויות ביתיות שכולנו זקוקים להן שבעצם חוסכות כסף

לסדר ולנקות את השטח שלך

לסדר או לנקות את החלל שלך היא מיומנות שלעתים קרובות מתעלמים ממנה. למרות שזה עשוי להיראות כמו משימה קטנה, אתה יכול לשנות את כל החלל שלך על ידי סידורו. פעולת ניקוי העומס לא רק חוסכת את שפיותך. זה גם חוסך לך כסף!

 

עם העלות הממוצעת של יחידת אחסון בסביבות $90 לחודש, עלות העומס יכולה לגדול במהירות. בנוסף, זה יכול לחסוך זמן כדי לדעת היכן הכל נמצא בבית שלך. אחרת, אתה עלול להיות תקוע לבלות שעות בחיפוש אחר פריטים כאשר אתה יכול לנצל את הזמן הזה טוב יותר.

מלאי המטבח שלך בתקציב נמוך

נראה כי מחיר המצרכים נמצא בעלייה מתמדת. אבל מיומנות ביתית אחת שיכולה להילחם בעלויות העולות הללו היא היכולת להחזיק את המטבח שלך בתקציב. קל לראות כיצד החיסכון שנוצר על ידי מיומנות פשוטה זו יכול להצטבר במהירות. רוצה ללמוד איך ליישם את המיומנות הזו בחייך? עיין בטיפים המעשיים שלנו כדי לחתוך את חשבון המכולת שלך בחצי.

תכנון ארוחות

תכנון ארוחות הוא אחד המיומנויות הביתיות הטובות ביותר לחסכון בכסף שתוכל ללמוד. עם זאת, יצירה והיצמדות לתוכנית ארוחות דורשת תרגול. זה יכול להיות מפתה להתעלם מהתוכניות המושלמות שלך לטובת ארוחה מהירה.

 

אבל תכנון ארוחות יכול לעזור לך לחשוב קדימה על הארוחות הנכונות לכל ארוחה בשבוע. הצלחתי לצמצם את עלויות האוכל שלנו בחצי באמצעות תכנון הארוחות. מוכן ללמוד איך לתכנן ארוחות בתקציב? למד את כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתחיל עם תכנון ארוחות כאן.

בישול ארוחות משלך

בישול הוא דרך אחת ברורה לחסוך כסף. ככל שתבשל יותר, כך תוכל להוציא פחות על ארוחות טעימות. אבל זה יכול להיות קשה למצוא את המוטיבציה להתחיל.

 

אם אתם נרתעים מבישול, אני ממליץ בחום לנסות אינסטפוט או קרוקפוט. אתה יכול ליצור ארוחות ביתיות פשוטות במינימום זמן ומאמץ.

גם כלים לבישול כמו מחבתות וסירים עולים כסף. ניתן לחסוך כסף באמצעות שימוש בקוד קופון באתר Food Appeal.

הכרת משימות שיפוצניק בסיסיות

כלים בסיסיים יכולים לעזור לך להתמודד עם משימות ביתיות קטנות אך חשובות. לדוגמה, ניתן להשתמש בפטיש לתליית תמונות או במברג קטן להחלפת שקעי ארנק.

 

העלות של שיפוצניק יכולה לנוע בין 50 ל-70 דולר לשעה. למה לא לנסות משימות ביתיות קטנות עם ערכת כלים בסיסית. אם אינך בטוח היכן להתחיל, YouTube הוא משאב נהדר.

מציאת עיצוב הבית שמתאים לך בתקציב

עיצוב הבית שנראה מושלם לתמונה לא חייב לעלות יד ורגל. למרות שבהחלט יכול להיות קל להוציא סכום לא מבוטל של כסף לרהט ולקשט את הבית, אפשר למצוא עיצוב שמתאים לסגנון שלך ולתקציב שלך. בתור מיומנות ביתית, רבים מתעלמים מהערך של עומדים ליצור אווירה ביתית מבלי לבזבז יותר מדי.

 

למרבה המזל, זו מיומנות שאתה יכול לחדד עם הזמן. כמה מקומות טובים להתחיל בחיפוש אחר עיצוב חמוד וידידותי לתקציב, בדוק בחנויות יד שניה וב-Facebook Marketplace כדי לראות מה יש שם בחוץ.