טריקים לחסוך כסף לחופשה הבאה שלך

לטוס זה יקר. לפי סקר של אמריקן אקספרס, האמריקאי הממוצע מוציא 1,145 דולר על נסיעות בקיץ. נתון זה כולל הכל, החל מסופי שבוע ארוכים ביעדי הרפתקאות חוצות במחירים סבירים, לחופשות ממושכות במקומות בילוי בינלאומיים, ועד לחופשות של פעם בחיים לאתרי נופש יוקרתיים לירח דבש.

 

לא משנה מה יש לך בראש לטיול הבא שלך, תרצה שההשפעה התקציבית שלו תהיה ניתנת לניהול.

 

במהלך השנים, יצאתי לנסיעות ארוכות, יקרות יחסית, עם השפעה מועטה עד ללא השפעה שלילית על הכספים היומיומיים שלי, וטיולים קצרים וזולים יחסית שהכניסו אותי למבוי סתום. יותר מכל דבר אחר, למדתי שהסוד לחיסכון מוצלח לפני החופשה הוא זמן: ככל שתתחיל מוקדם יותר, כך יהיה קל יותר לעמוד ביעדי החיסכון שלך.

 

מעבר לכך, אספתי לא מעט טיפים לחסוך יותר, מהר יותר, לחופשות מתוכננות. שיתפתי אותם למטה.

איך לחסוך לחופשה הבאה שלך

1. הגדר תקציב מוצק

ראשית, הגדירו תקציב מוצק לחופשה המתוכננת שלכם. זה צריך להיות גבול עליון קשה שאתה מתחייב לא לחרוג ממנו, למעט מצב חירום בלתי צפוי.

 

דיוק הוא לא המטרה כאן. תקציב החופשה שלך הוא אומדן מושכל המבוסס על קווי המתאר הצפויים של הטיול שלך: נסיעות הלוך ושוב, לינה, תחבורה מקומית, ארוחות, סיורים, פעילויות, קניות, עלויות נלוות. אם הגדרתם את התקציב שלכם דרך הון אישי, תוכלו להיכנס במהירות ולראות כמה הקצבתם לחופשות קודמות.

 

בצע מחקר כדי לקבל תחושה של מה אתה יכול לצפות לשלם עבור פריטי כרטיסים גדולים כמו כרטיסי טיסה ולינה, ולאחר מכן בדוק את הציפיות שלך לגבי ההוצאות היומיות שלך ביעד שלך. האם אתה מצפה לאכול במסעדות או להכין את הארוחות שלך? לשכור רכב או להתנייד בתחבורה ציבורית? לחפש מציאות בשווקים מקומיים או לשמור על אגרוף חזק?

 

הגיעו לטווחי עלויות לכל קטגוריה. הוסף אותם יחד כדי לקבל טווח עלות צפוי כולל. משטח עם חיץ סביר – נניח, 10% עד 15%, כדי לקחת בחשבון עלויות נסיעה גבוהות מהצפוי או תנודות מטבע (עבור נסיעות בינלאומיות). המספר הסופי הזה הוא מגבלת התקציב העליונה שלך.

 

קשור: מזמינים מלון באתר בוקינג? גלו איך אפשר לחסוך כסף בעזרת קופונים >>>

2. הגדר תאריכי נסיעה והקפד עלויות סבירות עבור טיסות, לינה ותחבורה מקומית

לפני שתבצע הזמנה כלשהי, קבע את תאריכי הנסיעה שלך, ולאחר מכן בדוק את ההוצאות של התקציב שלך: נסיעות הלוך ושוב, לינה ותחבורה מקומית. מכיוון שהפריטים האלה יקרים, תרצה להבין טוב מה הם יעלו לך, כדי שתדע:

  • מה אתה צריך לעשות כדי לחסוך
  • אילו קורבנות אתה צריך לעשות בדרך
  • האם הטיול שתכננת הוא בחירה נבונה בהתחשב במצב הכלכלי הנוכחי שלך

 

חסום כמה שעות בערב או סוף שבוע למחקר מפורט. השתמש במספר אתרי הזמנות מקוונים והשוואת מחירים כדי לצמצם את הסכום שאתה צפוי להוציא על כל פריט מרכזי בהתחשב במוצאך, היעד, זמני הנסיעה והציפיות שלך לאיכות ונוחות. 

זכור שהמחירים שאתה רואה באינטרנט לא תמיד כוללים הוצאות נוספות כמו דמי כבודה, דמי נופש ומסי לינה. דמי נופש יומיים של $25 מוסיפים $150 לעלות של שהות של שישה לילות, למשל – הוצאה לא קטנה. הקפד לכלול את התוספות הללו בטווחי העלויות שלך.

 

הבנת מה צפויות לעלות ההוצאות הגדולות של הטיול שלך עוזרת לך להגדיר את הפרמטרים של קמפיין החיסכון בחופשה שלך. בהינתן אותו מועד אחרון, חיסכון של 1,000 דולר לטיסה בינלאומית הלוך ושוב ועוד 1,000 דולר למלון נחמד בעיר גדולה באירופה הוא סיכוי שונה מאוד מאשר להפריש 300 דולר לטיסה פנימית הלוך ושוב ו-200 דולר לחדר פרטי ב-Airbnb.

 

מאמר זה נכתב בשיתוף עם HOTELDEAL.