הרגלים לא שכיחים של אנשים חסכנים – הדרכים הטובות ביותר לחסוך כסף!

חסכוני וזול זה לא אותו דבר! שינוי רק כמה הרגלים יכול לעשות עולם של הבדל, ואל תדאג, אתה עדיין יכול ליהנות תוך כדי חיים חסכנים. הנה הרגלים לא שכיחים של אנשים חסכנים שפשוט עשויים לשנות את חייך.

 

יש תפיסה שגויה נפוצה בחוץ שכדי לחסוך הרבה כסף, אתה צריך להרוויח הרבה כסף. מהניסיון שלנו, זה שקרי לחלוטין. ברוב המקרים, לסכום הכסף שאתה חוסך אין שום קשר לרמת ההכנסה שלך. אז מה הסוד?

 

כולנו שמענו את ההרגלים הנפוצים של חסכנות; לחיות מתחת לאמצעיך, לדלג על קו המזון המהיר, לשלם רק במזומן, וכן הלאה. אבל בפוסט הזה, חשבנו לשנות את זה קצת! אם תעקבו אחר העצות האלה, חשבון הבנק שלכם יתחיל לגדול! אז בואו נתחיל!

הרגלים של אנשים חסכנים בבית

בסדר! כשאתם חושבים על חיים חסכנים, אולי אתם מדמיינים את עצמכם אורזים אוכל בחופשה או סורקים באינטרנט אחר קופונים. במציאות, חיים חסכנים מתחילים בבית! הנה כמה הרגלים שתוכלו להתחיל היום בבית. נסה אותם ותראה איזה הבדל הם עושים!

הכינו משקאות בבית

הנה מציאות קשה. מבוגרים זורקים מאות שקלים מהחלון כל שנה רק קונים משקאות! אז הנה אתגר קל: התחילו להכין משקאות בבית במקום לצאת לסודה או לבית קפה.

 

אם אתה יוצא לשתות משקאות מוגזים, שוקו חם או קפה אפילו פעם או פעמיים בשבוע, וזה יכול להסתכם ב-30 ש"ח או יותר בכל שבוע לפני שאתה יודע זאת. קנו את החומרים בחנות והתחילו להכין את המשקאות המפוארים האלה בעצמכם!

 

חיסכון משוער: עד 150 ש"ח לחודש.

הכן את הארוחות שלך בבית

אחד מבזבזני הכסף הגדולים ביותר הוא קניית מזון ומשקאות במהלך יום העבודה במקום לארוז אותם. כמה מכם קונים כריך לארוחת בוקר ושתייה בדרך לעבודה ואז קונים ארוחת צהריים בהמשך היום?

 

עכשיו שב ועשה את החשבון ממש מהר. זה 100 ש"ח ליום על אוכל. התחל להכין את הארוחות שלך בבית ולשים אותן בכלים הניתנים לשימוש חוזר במיקרוגל ובמדיח כלים. חשבון הבנק שלך יודה לך, ותחסוך לעצמך המון זמן בארוחת הצהריים!

 

במקום לקנות כריך לארוחת בוקר, הכינו ארוחות בוקר במקפיא שתוכלו לתפוס וללכת. אנו ממליצים בחום להכין ארוחה בסוף השבוע! זה מחליף משחק.

 

חיסכון משוער: עד 200 ש"ח לשבוע.

 

מעניין: חסכו כסף כל חודש בהזמנת דברים מאלי אקספרס קופונים >>>

קרא את דוחות הבנק שלך

אם היית מנסה לרדת במשקל, היית סופר את הקלוריות שלך? אה! כמובן, היית עושה! היית רושם את האוכל שלך ומחלק את הארוחות. זה נראה כמו הגיון בריא, אבל רוב האנשים לא מיישמים את הרעיון הפשוט הזה לבריאותם הכלכלית.

 

אם אתה מנסה להיות חסכני יותר, אתה צריך להיות מודע להוצאות שלך. אנחנו מעריצים גדולים של לעשות את זה על הנייר. אתה יכול להדפיס את ההצהרה שלך ולהדגיש כמה מפריטי ההוצאות שקופצים לך. יש לך כמה מנויים שאינם בשימוש? בטל אותם! מבזבזים יותר מדי בסטארבקס? הגיע הזמן לקצץ! לנסות לחסוך כסף ולהיות חסכני יותר מבלי להסתכל על ההוצאות שלך זה כמו לנסות לרדת במשקל מבלי להסתכל על מה שאתה אוכל.

 

חיסכון משוער: עד 100 ש"ח לחודש.

בטל את מנוי הכבלים שלך

אם כבר מדברים על מנויים, אולי הגיע הזמן להעיף את הכבל שלך אל המדרכה. ברצינות, בטל את זה. המנוי הזה עולה לך כסף בדרכים רבות יותר מאשר רק החשבון (השערורייתי) שאתה צריך לשלם מדי חודש.

 

ונחשו מה עוד קורה בזמן שאתם צופים בטלוויזיה? אתה רואה מודעות. והפרסומות האלה נועדו לעשות דבר אחד; לגרום לך לבזבז כסף! אז, חתוך את הכבל ונצל את היתרונות של חלופות חינמיות כמו YouTube או שירותי מנויים זולים יותר כמו Netflix. אתה יכול אפילו להזרים ספורט באינטרנט עכשיו! תן לזה חודש, ואנחנו בטוחים שאתה אפילו לא תפספס את זה!

 

חיסכון משוער: עד 400 ש"ח לחודש.