מתי (ואיך) להעביר את התינוק לחדר משלו?

שיתוף החדר הוא סופר נוח, כך שאין למהר להעביר את התינוק שלך לחדר משלו. האכלה קלה כאשר התינוק שלך נמצא בעריסה או ישן ליד המיטה שלך. אין טיול באמצע הלילה במסדרון קר וחשוך, ואין נאבקים להירדם שוב. ואתה זוכה לשמוע את הרעש הלבן של תינוקך, שיכול לעזור לך לישון טוב יותר.

האם תינוקות יכולים לישון בחדר משלהם מלידה?

האקדמיה האמריקנית לרפואת ילדים ממליצה על שיתוף חדרים לפחות ב-6 החודשים הראשונים, כי שיתוף החדר בטוח יותר עבור תינוקך. אתה יכול לשמוע אם לתינוק שלך יש בעיה, ורק להיות בקרבתה מפחית את הסיכון ל- SIDS.

 

עם זאת, עד יום ההולדת הראשון, כ-70% מההורים העבירו את תינוקם לעריסה בחדר משלהם.

מתי תינוק צריך לישון בחדר משלו?

מתי הזמן הטוב ביותר להעביר תינוק לחדר משלו? אני ממליץ לעשות את זה בסביבות 6-7 חודשים. לאחר מכן, תינוקות נהיים הרבה יותר מכוונים לפרטי הסביבה שלהם ועשויים להתקשות עם השינוי.

 

כמו כן, עד 8 חודשים, תינוקות רבים מבחינים פתאום – ובאמת אכפת להם – אם אין אף אחד בקרבת מקום. זו יכולה להיות בעיה במיוחד אם הם רגילים לחברה בחדר שלהם אבל עכשיו מוצאים את עצמם לגמרי לבד. דאגת פרידה מלחיצה במיוחד עבור תינוקות עם מזג רגיש או זהיר.

 

כשאתם מעבירים תינוק לחדר משלו, אל תהיו בהלם אם הקטן שלכם יפגין כמה לילות כשאתם עוזבים. אם זה קורה, אני ממליץ לך להרים אותה מיד ולנחם אותה (אל תדבר יותר מדי או תניק אותה; אחרת בטעות תעודד את המחאות שלה). כשהיא נרגעת, הנח שוב את אהבתך הקטנה. אם היא מתעסקת שוב, הרם אותה. חזור על שגרה זו לעתים קרובות ככל שיידרש. כל עוד אתה מרים אותה ברגע שהיא מתעסקת (ומשתמשת ברעש לבן), זה רק לעתים נדירות נמשך יותר מ-30 דקות.

איך להעביר תינוק לחדר משלו?

הנה כמה טיפים נוספים להקלת המעבר של תינוק לחדר משלו:

 

בלה יותר זמן בחדר שלו 1-2 חודשים לפני ביצוע המעבר. השתמש בחדרו לזמנים נעימים ושקטים כמו האכלות, עיסויים, שירה, תנומות או נדנדות.

במהלך המעבר, המשיכו את כל השגרות הנהדרות ורמזי השינה שהוא אוהב, כמו שגרת השינה, תקליטור רעש לבן, מוצץ.

אם אתה מוצא שהתינוק שלך מתקשה לישון, נסה להשתמש ברעש הלבן לשינה שלנו שניתן להפעיל מכל מכשיר.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://shula-babies.com/ .